فیلتراسیون

صنعتی شدن جوامعامروزی، رشد روز افزون صنایع و به تبع آن افزایش حجم آلاینده ها باعث شده است تا نگرانی ها در خصوص آینده محیط زیست به عنوان میراث آیندگان ما و نحوه کنترل آلاینده ها به یکی از اساسی ترین نگرانیهای جوامعبشری تبدیلگردد. بی شک سهم صنایع از میزان آلایندگی موجود بسیار بالاست و با رعایت استانداردها و پارامترهای مجاز تعریف شده از سوی سازمانهای محیط زیست و نهادهای قانون گذار میزان آلایندگی صنایع در حد چشم گیری کاهش خواهد یافت. استفاده از سیستم های غبارگیر و فیلترهای مناسب در صنایع،متناسب با نوع فرآیند هر پلنت از ارکان اساسی در کاهش حجم آلاینده هاست. طراحی انواع سیستمهای غبارگیر وفیلتراسیون خشک و تر شامل ESP ها، فیلترهای کیسه ای، اسکروبرهای تر و … در مناطق تولید آلاینده ها و غبار و استفاده از آنالایزرها در خروجی استکها از جمله مواردی است که میتواند تا حد قابل ملاحظه ای به این امر کمک کند. شرکت صبا تجهیز بازرگان آمادگی ارائه هر گونه خدمات در خصوص طراحی سیستمهای غبارگیر و تامین تجهیزات کامل سیستمهای غبارگیر تر و خشک، همچنین انواع فیلترها از سازندگان داخل و خارج بر اساس آخرین استانداردهای روز و آخرین ضوابط سازمان محیط زیست کشور را داشته، ضمن آنکه امکان طراحی توسط سازندگان تجهیزات غبارگیر نیز وجود دارد.

از جمله سازندگان که سابقه همکاری قبلی با آنها وجود داشته و بر اساس تفاهم مشترکامکان تامین کالا و واردات به ایران عزیز از آنها وجود دارد می توان به شرکت های زیر اشاره کرد:

  • Filter Muller کشور آلمان
  • Scam Filtres کشور فرانسه

تأمین متریال و مدیای اولیه مورد نیاز و ساخت فیلترهای صنعتی تحت لیسانس و نظارت برندهای معتبر بین المللی نیز در دست اقدام می باشد.