در اغلب پلنتهای صنعتی، انرژی الکتریکی مهمترین منبع انرژی صنعت به شمار می رود. موتورهای الکتریکی مصرف کننده اصلی و عمده انرژی الکتریکی در پلنتهای صنعتی به حساب می آیند و از اهمیت بسیار بالایی  برخوردار هستند. این امر موجب ایجاد حساسیت در انتخاب و خرید موتورها توسط کارفرمایان شده است و همواره نیاز به تامین این تجهیزات از سازندگان معتبر جهانی از سوی کارفرمایان مشهود است. در این راستا شرکت صبا تجهیز بازرگان ضمن برقراری ارتباطات موثر با سازندگان معتبر این تجهیزات در اروپای غربی و کشورهای آمریکایی و بر پایه همکاری با شرکای تجاری در کشورهای واسطه امکان ورود این تجهیزات به ایران را فراهم نموده است.
از جمله سازندگان که سابقه همکاری قبلی اعم از خرید و یا دریافت پیشنهاد فنی – مالی با آنها وجود داشته و بر اساس تفاهم مشترک  امکان تامین کالا و واردات به ایران عزیز از آنها وجود دارد می توان به شرکتهای زیر اشاره کرد:
-   ABB کشور سوییس
-   Siemens  کشور آلمان
-   WEG  کشور برزیل
-   Schneider Electric کشور فرانسه
علاوه بر تامین انواع موتور، تامین سایر تجهیزات الکتریکال شامل انواع کابلهای قدرت و کنترل، سیستمهای روشنایی، تابلوهای LV و  MV، سیستمهای ارت، UPS، سیستم های پیجینگ، Heat tracing، باتری شارژرها، انواع ترانسفورماتور، انواع دیزل ژنراتور و ... از سازندگان معتبر داخل و خارج کشور در بالاترین کیفیت محصول امکان پذیر است. 
طراحی و انتخاب صحیح تابلوهای برق و تجهیزاتی مانند سیم و کابل و تاسیسات ارتباطی و سیستم های حفاظت، علاوه بر راه اندازی تجهیزات پلنت به روش مناسب می تواند باعث کاهش هزینه های اولیه ساخت و کاهش مصرف انرژی درطول بهره برداری شود و  همزمان تامین امنیت دستگاه ها و بهره برداران را نیز تضمین می کند.
واحد مشاوره و پشتیبانی شرکت صبا تجهیز بازرگان امکان ارائه خدمات به کارفرمایان محترم در خصوص بکارگیری سیستم های حفاطت مناسب و انواع سیستم های کنترل به منظور سهولت استفاده از پلنت و کاهش هزینه تعمیر و نگهداری، راهنمایی در انتخاب وندورهای مناسب در طراحی تابلوها با امکان عملکردهای مختلف، همچنین  طراحی اقتصادی و ایمن انواع سیستمهای MV و LV را دارا بوده و در زمانهای تامین کالا، نصب، راه اندازی و دوران بهره برداری پاسخگوی نیازهای مشتریان خود خواهد بود.